MC

GREEN
TRADE

הדשנה  |  YIELDTECH

דשנים - הדשנה אורגנית ומינרלית

פיתוח דשנים של יילדטק (Yieldtech) לקנאביס רפואי - דשן אשר עבר תהליך ארוך של בדיקות רבות ומעמיקות על צמח הקנאביס. הפיתוח הוא פרי של הכנה וסינון של אלפי מרכיבים, תמציות צמחים, אצות, שורשים, קליפות עץ ורבים אחרים, בתהליך אשר נמשך 30 שנה וממשיך להתבצע כיום ע"י צוות של מומחים במעבדות הפיתוח של יילדטק. ליחצו למעבר לקטלוג דשנים של יילדטק

דשן אורגני לשורשים

®PROOTZ - דשן אורגני לשורשים

צמח יכול לצמוח אך ורק לגודל בו השורשים שלו מסוגלים לתמוך. ®PROOTZ פותח באופן ייחודי לצמח הקנאביס במעבדות יילדטק במטרה לקדם את מערכת השורשים החזקה והבריאה ביותר של הצמח.

®PROOTZ נבדק מול המוצרים המובילים בענף וביצועיו עלו באופן מהותי על אלה של המתחרים. אנו יכולים לומר בביטחון כי זה המוצר הטוב ביותר שלנו לשורשי צמח הקנאביס.

מינון
השקיה: 0.3 מ"ל / 1 ליטר של מי השקיה
ריסוס עלוותי: 3-10 מ"ל / 1 ליטר של מי השקיה

נפחים זמינים
5 ליטר, 1 ליטר, 250 מ״ל, 100 מ״ל

דשן אורגני לצמיחה

®THRIVER - דשן אורגני לצמיחה

הגבירו את קצב הצמיחה של הצמחים שלכם ואת פוריות הקרקע. ®THRIVER הוא התוסף האולטימטיבי לצמחים, אנו בודקים אותו על קנאביס מאז 2003 והוא עובד כמו קסם! ניתן לראות את התוצאות שלו כבר ביום שלאחר השימוש בו ולעתים תוך שעות בלבד.

®THRIVER עשוי מתערובת של תמציות צמחים ואצות ים. בניגוד למרבית המוצרים בשוק, אצות הים שלנו אינן חומות. התערובת של ®THRIVER מכילה חומרי מיקרו ומאקרו מזינים טבעיים, אנזימים, ויטמינים, מחזקי צמחים, חומצות אמינו, נוקלאוטידים ועוד.

מינון
השקיה: 0.3 מ"ל / 1 ליטר של מי השקיה
ריסוס עלוותי: 3-10 מ"ל / 1 ליטר של מי השקיה

נפחים זמינים
5 ליטר, 1 ליטר, 250 מ״ל, 100 מ״ל

דשן אורגני משפר פריחה וטעם

®AMINOZ - דשנים ומאיצי צמיחה

®AMINOZ – מאיץ צמיחה, משפר פריחה וטעם. מוצר מהפכני, מעורר ביולוגי המיוצר משילוב ייחודי של תמצית חומצות אמינו על בסיס צמחי וסאפונינים, אשר פותח באופן מקורי על-ידי יילדטק.

הזנת הצמח במיצוי חומצות אמינו מאיצה את הצמיחה, הפריחה ומשפרת את הטעם. המוצר עשוי מחומצות אמינו, חלבונים וסאפונינים חיוניים, עם פפטידים בעלי משקל מולקולרי נמוך, ההופכים אותם לקלים לעיכול עבור הצמח.

מינון
השקיה: 0.5 מ"ל / 1 ליטר של מי השקיה
ריסוס עלוותי: 3-10 מ"ל / 1 ליטר של מי השקיה

נפחים זמינים
5 ליטר, 1 ליטר, 250 מ״ל, 100 מ״ל

דשן בסיס מינרלי בחלק אחד!

®BASE-X - דשן אורגני בסיסי

®BASE-X הוא דשן אורגני בסיסי המתאים לכל מצעי הגידול ולמי ברז. הדשן מכיל את כל האלמנטים והמיקרו אלמנטים הדרושים לצמח בכמויות נדיבות וביחסים מדויקים של נתרן, זרחן, אשלגן, חומצות אמינו ומינרלים נוספים להם זקוק הצמח.

®BASE-X מכיל תערובת עשירה של אצות וצמחים טבעיים, המכילה אנזימים, ויטמינים, חומצות אמינו ומרכיבים טבעיים רבים נוספים הפועלים כמערכות המסייעות בספיגת מינרלים מניעת מחלות, עמידות בפני תנאים קיצוניים, שורשים בריאים, צמיחה מהירה ושיפור תנאים מתמיד בקרקע.

מינון
השקיה: 2.5-4.2 מ"ל / 1 ליטר של מי השקיה

נפחים זמינים
5 ליטר, 1 ליטר.

מאיץ פריחה

®TURBO-X

®TURBO-X הוא תוסף פריחה מהפכני פורץ דרך. כל מנה של ®TURBO-X מכילה יחס מדויק של מאיצים ביולוגיים על בסיס צמחי, המבטיח ספיגה אפקטיבית יותר של אשלגן בצמח, ובכך מעודד פריחה גדולה וכבדה הרבה יותר. אבקה זו מתמוססת במים במהירות ומעניקה תוצאות נראות לעין.

מינון
השקיה: 1-5 גרם/ 1 ליטר של מי השקיה

נפחים זמינים
5 ליטר, 1 ליטר.

תוסף גופרית

®SULF-X

®SULF-X אחד משלושת החומרים המשניים הנדרשים ע"י הצמח לצמיחה נורמלית ובריאה.

®SULF-X הוא תוסף גופרית לצמחים המשפר את חילוף החומרים בצמח, מנטרל חומצות בלתי ידידותיות, מאזן את החומציות של הדשנים, מונע מחסור בייצור חלבונים.

מינון
השקיה: 1 מ״ל / 10 ליטר של מי השקיה

נפחים זמינים
1 ליטר, 100 מ״ל.

תוסף מגנזיום וסידן

®CALMAG-X

®CALMAG-X תוסף דשן המכיל מגנזיום וסידן באיכות גבוהה עם תמצית אצות מיוחדת עבור מי אוסמוזה / גשמים / מיזוג אוויר.

®CALMAG מכיל תערובת של מגנזיום, סידן, מיקרו אלמנטים ומועשר באצות מיוחדות המסייעות בספיגת מינרלים ברמה המירבית ומשמש כמצע המסייע בהטמעה באמצעות ריסוס.

הוספת מרכיבים אלה חיונית כתוספת לחומר המזין עבור דשן הבסיס בעת שימוש במים אשר המינרלים סוננו מהם.

מינון
השקיה: 0.1 מ״ל / 1 ליטר של מי השקיה

נפחים זמינים
5 ליטר, 1 ליטר.

מצע גידול

®BIO-MEDIUMS

מצעי הגידול של יילדטק מועשרים בביוסטימולנטים ממיצוי של אצות וצמחים. למיצויים אלו ידועות השפעות מגוונות על מבנה הקרקע ויכולתה לספוח מים ומינרלים, על חיוניות יצורי הקרקע המועילים ודיכוי יצורים מזיקים, וכן על ויסות תהליכי צמיחה ופריחה.

®BIO MEDIUMS מכיל כמות מדוייקת של ביוסטימולנטים התורמת לקליטת הצמח במצע ההחדש והתפתחות ראשונית ובריאה של מיקרואורגניזם סביב מערכת השורשים.

נפחים זמינים
50 ליטר.

מוצרים נוספים

אולי יעניין אותך גם...

הקמת חוות קנאביס רפואי

סופח הלחות מספר 1 בארה״ב עכשיו בישראל!

גיזום וייצור פרחי קנאביס

טכנולוגיה חדישה לייצור ייחורים